درباره ما

درباره ما

سلام دوست من!

من میترا خالقی هستم متولد شهر اراک و بنیانگذار دوره های آموزشی خیاطی بدون الگو در سایت یاردا.

من از بچگی استعداد بالایی در دوختن لباس و کارهای هنری داشتم، از نوجوانی به صورت حرفه ای هنرهایی مثل  گلدوزی، تکه دوزی، گیپور و … شروع کردم.

میترا خالقی 2

سایت خاله یاردا

یادش بخیر، چه روز های شیرین و خوبی بود، من تونستم با تلاش بالایی که داشتم بیشتر فعالیت های هنری رو تجربه کنم. علاقه من به خیاطی باعث شد که خیاطی رو به سبک برش بدون الگو انتخاب کنم و به صورت حرفه ای ادامه اش بدم.

دوخت لباس های فانتزی و ست های ورزشی برای کودکان و بزرگسالان، انرژی و حس فوق العاده ای تا الان به من داده، همین علاقه و انرژی باعث شد که تصمیم بگیرم این حس خوب رو بهمراه همکارانم با شما به اشتراک بذارم.

ما در مجموعه های آموزشی یاردا با همراهی تعدادی جوان خلاق و با انگیزه، سعی میکنیم تجربیات خودمون رو در حوزه تخصصی خیاطی به روش برش بدون الگو با شما به اشتراک بگذاریم.

خیاطی برای ما بسیار لذت بخش هستش، به همین دلیل در تمامی مراحل آموزش در کنار شما خواهیم بود. امیدوارم تو این مسیر خاطراتی عالی و جذابی رو کنار هم تجربه کنیم.

خاله یاردا

یاردا به چه معنی است؟

یاردا در لغت به معنی یار مادر است. این کلمه یک واژه اصیل لری است. نکته قابل توجه این است که در زبان لری فرقی نمی‌کند که شما پسر باشید یا دختر و این اسم به صورت مشترک برای افرادی که یار و حامی مادر باشند به کار می‌رود. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

دلیل استفاده از این نام برای سایت خاله یاردا این است که شما می‌توانید به یادگیری خیاطی بدون الگو به راحتی برای خود، خانواده و فرزندان و حتی پدر و مادر خود خیاطی کرده و لباس دلخواه را به راحتی و در کوتاه‌ترین زمان ممکن بدوزید.