فروشگاه خاله یاردا- 100ها ویدئوی آموزشی

آیا شما هم جز کسانی هستید که از صرف وقت برای خرید لباس و یا پرداخت دستمزد به خیاط ها خسته شده اید؟
یا جز افرادی هستید که کلی وقت و هزینه صرف کلاسهای حضوری آموزش خیاطی با الگو کرده اید یا اینکه توانایی و مهارت دوخت لباس را دارید ولی قادر به برش یک لباس ساده نیستید و به دنبال راهی ساده و آسان و تایید شده هستید تا بدون صرف وقت برای کشیدن الگو لباسهای زیبا ببرید و بدوزید و کسب درآمد کنید؟
آیا مایلید به راحتی و بدون عیب و نقص هر مدل لباسی را که پشت ویترین مغازه ها یا در مجالس،بر تن شخصی یا در عکس و فیلم میبینید مانند آن یا با الهام از آن ببرید و بدوزید؟
نیازمند آموزش خیاطی بدون الگو به صورت آنلاین و بدون شرکت در کلاسهای حضوری و با پشتیبانی صمیمانه مدرس خود هستید؟

با ما همراه باشید
خیاطی هنری است که با آموختن آن، افراد علاوه بر فراگیری مهارتهای لازم و کمک به اقتصاد خانواده ،میتوانند به عنوان یک حرفه و شغل بهترین موقعیت ها را کسب کنند.
نگاه بعضی افراد به هنر خیاطی غیرمنصفانه است چون تصور میکنند این هنر نیازمند حوصله افزون و منحصر به فرد است ولی دلیل این سو تعبیر این است که آنها شاهد تجارب خود یا دیگر افرادی بوده اند که به سختی و مشقت فراوان با صرف زمانهای طولانی برای کشیدن الگو، یا شکافتن لباس ،بدون رسیدن به نتیجه مطلوب ،دست از کار کشیده اند.آموزش خیاطی بدون الگو با یاردا، روشی است تایید شده که بدون صرف وقت برای کشیدن الگو روی کاغذ ، علامتگذاری تخصصی و حساب شده روی پارچه برای تمامی سایز ها ،برش انجام میشود و نیز کارآموزان شکافتن آسان انواع دوخت با چرخ و سردوز را با کشیدن یک نخ را تجربه میکنند.امروزه بیشتر آموزشهای موجود به گونه ای طراحی شده که یک مدل لباس
( مثلا یک مدل بلوز )
توسط مدرس انتخاب یا طراحی میشود و کارآموز بدون داشتن حق انتخاب مدل لباس یا طراحی آن توسط خودش، ملزم به آموزش مدل انتخابی مدرس میباشد.
ولی یاردا دست به ابتکاری خلاقانه زده است به گونه ای که به سبک پازل عمل میکند تا این حق از کار آموزان سلب نشود.
میپرسید سبک پازل چگونه است؟
به عنوان مثال یک درس پایه با عنوان آموزش برش بالاتنه ساسون دار را که حاوی آموزشی کاربردی و پرمحتوا میباشد در اختیار کارآموز قرار میدهد
و با ارائه بیش از ۲۰ مدل آموزش برش انواع یقه جدا و بیش از ۱۵ مدل آموزش برش انواع آستین،این فرصت را به کارآموز میدهد که با انتخاب هر یک و پیاده سازی آنها روی بالاتنه یک مدل لباس زیبا طراحی و خلق کند.با این روش آنها به راحتی میتوانند برش بالاتنه را به انواع مدل مانتو،پالتو،پیراهن،بلوز،کت،جلیقه و….تبدیل کنند و نیز میتوانند هر مدل لباسی را که درجایی دیدند دقیقا مثل همان یا با الهام از آن و تغییر مدل ،ببرند و بدوزند.
همیشه یادتان باشد که برای دوختنِ آموزش دوخت لباس مجلسی بدون الگو و چه با الگو، هر چه اندازه‌گیری را دقیق‌تر انجام دهید و هر چه بیشتر به آن توجه کنید، نتیجۀ کارتان به مراتب بهتر خواهد بود. اگر قبلاً اندازه‌ها را تخمینی حساب می‌کردید، بهتر است از حالا به بعد، دقت کارتان را بیشتر کنید و به سراغ اندازه‌گیری دقیق بروید. قسمت‌های لازم را به طور دقیق انجام دهید و لباس را بر اساس آن اندازه‌ها بدوزید. یادتان باشد که اندازه‌هایی که می‌گیرید، درواقع نقشۀ راهتان هستند و باید بسیار دقیق باشند.لطفا در ابتدا حتما به آموزشهای مقدماتی مراجعه و طبق اصول اندازه گیری یاردا برش را انجام دهید.

  • جهت سهولت در انتخاب آموزشهای انواع مدلهای لباس مانند:
  • آموزش برش انواع دامن راستا
  • آموزش برش انواع دامن کلوش
  • آموزش برش انواع یقه جدا
  • آموزش برش انواع آستین
  • آموزش برش بالاتنه ساسون دار
  • آموزش برش انواع بلوز آستین و یقه سرخود
  • آموزش تبدیل شلوار جین به انواع لباس

در صفحات هر دوره آلبومی طراحی شده که شامل تصاویر مدلهای مرتبط با آن دوره میباشد.یکی از مزایای یاردا آموزش دو زبانه(فارسی و لاتین)میباشد و تمام افراد با هر زبان و ملیت میتوانند از آنها بهره ببرند.
بیشتر دوره ها یک درس پایه و کاملا رایگان و کاربردی و پرمحتوا دارند که کارآموزان با استفاده از آن میتوانند به آسانی یک مدل لباس زیبا برش دهند ضمن اینکه تمام دروس آن دوره با درس پایه مرتبط میباشند.
یاردا دوره ای کاملا رایگان و بسیار کاربردی شامل روش اندازه گیری انواع لباس به سبک بدون الگو،آموزش روش تشخیص پشت و رو و راه و بیراه انواع پارچه،روش شکافتن آسان دوخت چرخ خیاطی و دوخت سردوز ارائه میدهد.
تهیه دوره ها به صورت پک کامل حاوی هدایای ارزشمندی از آموزشهای کاربردی و مرتبط با همان دوره است که افراد ضمن پشتیبانی دوماهه رایگان توسط خود مدرس میتوانند از آنها بهره مند شوند.
کلام آخر:
مخاطب خاله  یاردا افرادی هستند که مهارت های لازم برای دوخت لباس مانند:وصل آستین و یقه،زیپ دوزی و کمر دوزی،راسته دوزی و سجاف دوزی را فراگرفته اند و به دنبال راهی ساده برای برش لباس به روش بدون الگو هستند. شایان ذکر است آموزشهای یاردا صرفا شامل مراحل برش لباس میباشد و مدرس توضیحات کامل ولی کلامی در مورد نحوه دوخت میدهد به عبارت دیگر آموزشها شامل فیلمبرداری از نحوه دوخت با چرخ خیاطی نمیشود و فقط برش آموزش داده میشود. اما اگر شما جز مخاطب هایی هستید که مایل به فراگیری این هنر به سبک یاردا هستید ولی مهارتهای دوخت را نمیدانید پیشنهاد میکنیم با آموزشهای ما برای برش لباس پیش بروید و درصورت نیاز به فراگیری مهارتهای دوخت ذکر شده، از ویدئوهای رایگان موجود در گوگل استفاده کنید .
فروشگاه خاله یاردا به عنوان محلی برای فروش و ارائه 100ها ویدئوی آموزشی شناخته می شود. با آموزش خیاطی لباس بدون الگو می‌توانید هر آنچه دوست دارید بدوزید، از دامن گرفته تا انواع پیراهن و شلوار!

 

خاله یاردا در کنار شما

تماس با یاردا – شما می توانید به راحتی برای دریافت پشتیبانی در خصوص دوره های ارائه شده، از طریق روش های زیر اقدام نمایید.

هدف از ایجاد سایت خاله یاردا، به عنوان مرجع یادگیری خیاطی بدون الگو، ارائه آموزش‌های لازم به صورت آنلاین به کاربران است. شما می‌توانید به راحتی آموزش‌های مورد نیاز خود را به صورت جداگانه و بر اساس نیاز خود تهیه کرده و از خیاطی خود لذت ببرید. همچنین این آموزش‌ها به خیاطان و افراد علاقه‌مند به خیاطی کمک می‌کند که سریع‌تر و بهتر لباس‌های مدنظر خود را آماده کنند.

آموزش مقدماتی (رایگان)

در فرایند آموزش اندازه گیری انواع لباس به نکات اصلی اشاره شده است. با این حال هر یک از لباس ها و دوره های معرفی شده در این سایت نیز دارای یک دوره پایه و رایگان هستند که در آن به نکات مهم مربوط به همان دوره اشاره شده است.

در اینجا ما به 5 نکته اصلی در فرآیند اندازه گیری انواع لباس اشاره می کنیم . در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر دارید می توانید به دروس پایه و رایگان ارائه شده در هر دوره مراجعه کنید .

قبل شروع بهتر است نگاهی به آموزش مقدماتی بیاندازید.

آموزش اندازه گیری انواع لباس – 5 نکته مهم
فروشگاه خاله یاردا یار و حامی مادران ایران زمین

دوره های آموزش ارائه شده در سایت خاله یاردا

خیاطی بدون نیاز به الگو یعنی چه؟

خیاطی بدون نیاز به الگو به این معنی است که شما بر اساس اندازه‌های گرفته شده برش پارچه را انجام می‌دهید. دیگر نیاز به الگوهای از قبل طراحی شده نیست. در نتیجه فرآیند کاری شما سریع‌تر از قبل انجام می‌شود. شاید در نگاه اول خیاطی بدون الگو برای شما کمی سخت باشد اما اگر با خیاطی کمی آشنایی داشته باشید می‌توانید به راحتی از آموزش خیاطی بدون الگو ارائه شده در این سایت استفاده کنید. با کمی تمرین می‌توانید به سرعت فرایند خیاطی بدون الگو را یاد گرفته و از دوختن انواع لباس مردانه، زنانه، بچگانه و حتی لباس‌های مجلسی لذت ببرید.

فروشگاه خاله یاردا
معرفی سایت خاله یاردا

معرفی سایت خاله یاردا

هدف از ایجاد سایت خاله یاردا، به عنوان مرجع یادگیری خیاطی بدون الگو، ارائه آموزش‌های لازم به صورت آنلاین به کاربران است. شما می‌توانید به راحتی آموزش‌های مورد نیاز خود را به صورت جداگانه و بر اساس نیاز خود تهیه کرده و از خیاطی خود لذت ببرید. همچنین این آموزش‌ها به خیاطان و افراد علاقه‌مند به خیاطی کمک می‌کند که سریع‌تر و بهتر لباس‌های مدنظر خود را آماده کنند.

از جدیدترین ویدئوهای آموزشی ما با خبر شوید !

فروشگاه خاله یاردا به عنوان ارائه دهنده آموزش برش لباس بدون نیاز به الگو در ایران شناخته می‌شود. آموزش خیاطی بدون الگو در سال‌های اخیر به شدت مورد توجه قرار گرفته است. شما می‌توانید به راحتی و با استفاده از آموزش‌های ارائه شده در این سایت برش‌های خود را بدون نیاز به الگوی اولیه انجام دهید. همین امر باعث می‌شود که فرایند خیاطی سریع‌تر از قبل به پیش برود.

تصور دوخت لباس بدون الگو برای شما ممکن است کمی دشوار باشد. شما با کمی خلاقیت می‌توانید با استفاده از یک پارچه که در خانه دارید برای خود و یا افرادی که به آن‌ها علاقه دارید، انواع لباس را بدوزید. در این آموزش‌ها نیاز به هیچ‌گونه الگو خیاطی ندارید. کار سختی نیست فقط باید کمی دقت به خرج دهید. حتی می‌توانید با کمی سلیقه به خرج دادن و تزیین لباس‌های ساخته شده لباسی شیک داشته باشید.

یاردا به چه معنی است؟

یاردا در لغت به معنی یار مادر است. این کلمه یک واژه اصیل لری است. نکته قابل توجه این است که در زبان لری فرقی نمی‌کند که شما پسر باشید یا دختر و این اسم به صورت مشترک برای افرادی که یار و حامی مادر باشند به کار می‌رود. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

دلیل استفاده از این نام برای سایت خاله یاردا این است که شما می‌توانید به یادگیری خیاطی بدون الگو به راحتی برای خود، خانواده و فرزندان و حتی پدر و مادر خود خیاطی کرده و لباس دلخواه را به راحتی و در کوتاه‌ترین زمان ممکن بدوزید.

هدف از آموزش خیاطی بدون الگو چیست؟

با آموزش خیاطی لباس بدون الگو در فروشگاه خاله یاردا می‌توانید هر آنچه دوست دارید بدوزید، از دامن گرفته تا انواع پیراهن و شلوار! همیشه یادتان باشد که برای دوختنِ آموزش دوخت لباس مجلسی بدون الگو و چه با الگو، هر چه اندازه‌گیری را دقیق‌تر انجام دهید و هر چه بیشتر به آن توجه کنید، نتیجۀ کارتان به مراتب بهتر خواهد بود.